Kampanya:
1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Plastik Kiremit Avantajları

Plastik Kiremit Avantajları

Atmosferik Koşullara Karşı 30 Yıl Garantilidir.

LG Chem tarafından üretilen yüzey kaplamasında kullanılan ASA hammaddesi, güneş ışınlarına ve donmaya karşı mükemmel dayanım sağlar. Plastik Kiremit paneller, atmosferik koşullara karşı 30 yıl garantiye sahiptir.

Standart Kiremitten 10 Kat Daha Hafiftir

m2 ağırlığı 5 kg´ın altında olan Plastik Kiremit, kil kiremitlere göre ortalama 10 kat daha hafiftir. Bu sayede kolay taşınır, hızlı uygulanır, yapıların yükünü hafifletir.

Nakliye ve Montajı, Ekonomik ve Kolaydır

Plastik Kiremit´in hafif ve panel şeklindeki yapısı, nakliye ve montajda avantaj sağlar. Tek bir konteynerde 5000 m2´nin üzerinde Plastik Kiremit taşınabilir. Kolay uygulanmasıyla da işçilik sürelerini önemli ölçüde düşürür.

Uzun Ömürlü Renk Stabilite + Fiziksel Dirence Sahiptir.

Plastik Kiremit, yüzeyini kaplayan ASa hammaddesi sayesinde renk ve form değişimine karşı üstün korumaya sahiptir. -40´tan +94 dereceye kadar yapılan testlerde herhangi bir renk veya form deformasyonu gözlenmemiştir.

Darbelere Karşı Dayanıklıdır. Kırılmaz, Çatlamaz.

1 metre aşık aralığı ile uygulanmış Plastik Kiremit panelin üzerine 3 metre yükseklikten 25kg'lık yük atılmış, üründe herhangi bir çatlama veya kırılma gözlenmemiştir.

Taşıma Kapasitesi En Yüksek Çatı Panelidir.

Plastik Kiremit, çatı kaplama panelleri arasında en yüksek taşıma kapasitesine sahip üründür. m2´de 600kg´dan fazla yayılı yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Mükemmel Ses ve Isı Yalıtımı Sağlar

Yağmur ve fırtınada dahi mükemmel derecede ses yalıtımına sahiptir. Isı iletkenliği 0,19W/mK gibi düşük bir oranda olup, membran gerektirmeden, yapıların ısı yalıtımı sağlar.

Yanmaz, Alev Almaz

Plastik Kiremit çatı panelleri B1 yanıcılık sınıfındadır. Ateşle temas ettiğinde tutuşmaz ve alev yürütmez. Ateş kaynağıyla teması kesildiği anda kendiliğinden söner. Bitüm içerikli çatı kaplama levhalarına kıyasla, yapı güvenliğe katkı sağlar.

Yapıları Suya ve Neme Karşı Korur

%0,02(ISO 62) su emme oranına sahip olan Plastik Kiremit paneller, ekstra malzeme kullanımı gerektirmeden yapılara su yalıtımı özelliği kazandırır.

Asidik Ortamlarda Deforme Olmaz, Korozyona Uğramaz

Plastik Kiremit paneller, tuz ve alkalinin yanı sıra, %60 oranının altındaki asitlerle temas halinde bile herhangi bir kimyasal reaksiyona girmez.

LÜTFEN DİKKAT!

Değerli ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.
Fiyat Listemiz Güncellenmektedir.
İletişim Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.
0505 507 04 18